Vrijwilligers zijn onbetaalbaar

door Willem Habers | sep 5, 2018 | TorBespiegelingen, TorTalk, Uitgelicht

Dat Jazzpodium de Tor bestaat, is alleen maar mogelijk dank zij een fantastisch team van vrijwilligers dat onze club gaande houdt.

Niemand bij ons, anders dan de optredende artiesten, krijgt betaald. Het is allemaal liefdewerk: de bardiensten, het geluid, het licht, de catering van de artiesten, de afhandeling van de toegangskaarten, de boekhouding, de website, de reclame-uitingen en, last but not least, de programmering.

Wil jij ook meewerken in het leukste jazzpodium van Nederland?
Meld je dan bij Pim Kroeze. (pim@jazzpodiumdetor.nll)

Over de auteur:

Willem Habers

Willem Habers is voorzitter van de stichting Jazzpodium de Tor en verzorgt de publiciteit en website van De Tor.
Hij is werkzaam bij de Podiumacademie van ROC van Twente, waar hij de coordinatie van de BPV (BeroepsPraktijkVorming) voor zijn rekening neemt.
Daarnaast was hij actief bij omroep 1Twente, waar hij onder andere van 2001 tot oktober 2025 het wekelijkse jazzprogramma "All That Jazzz" samenstelde en presenteerde.