Jazz op z’n intiemst

door Koen Edeling | mrt 30, 2019 | Concertbespreking, TorTalk

Liefhebbers van vocale jazz komen deze weken aan hun trekken, want na het schitterende optreden van Elisabeth Waanders vorige week was het deze week de beurt aan een zingende jazzdocent van ArtEZ: Ronald Douglas.

Voor wie zich had voorgenomen om met vrienden uitgebreid over politiek, de toestand in de wereld of andere onderwerpen te bomen, zou het een teleurstelling worden: deze avond stond in het teken van luistermuziek. Zelfs het doorspoelen van de wc of het aanspringen van de barkoeling werd als tamelijk storend ervaren.
De vier musici wedijverden klaarblijkelijk wie het subtielst kon spelen. Slechts op enkele momenten (…)
lees verder: http://www.muziek-recensie.nl/index.php/17-nieuwsartikelen/1503-jazz-op-z-n-intiemst

Over de auteur:

Koen Edeling

Koen Edeling is muziek-recensent en hoofdredacteur van www.muziek-recensie.nl
Hij begon, enkele jaren na het voltooien van twee studierichtingen aan het Twents Conservatorium, in februari 1987 met het schrijven van recensies en heeft er op dit moment ruim 1250 op zijn naam staan.
Hij is een muzikale alleseter: klassiek, pop en jazz interesseren hem evenveel als vocaal of instrumentaal. Al vele jaren is hij actief als muziekdocent, koordirigent, zanger en toetsenist (piano en accordeon).